S
Super!!!
Zbudowałem na tych głośnikach kolumnę 2x8 do studia. Bardzo dobrze to brzmi. Mam te głośniki w wersji 12 cali i są to moje ulubione głośniki. To jakby hybryda głośników alnico i ceramicznych. 4x8 daję bardzo dużo zwartego dołu i precyzyjny środek oraz kremową górę.
2
0
Report
b
Pequeño gran altavoz
Lo he montado en un Harley Benton Tube5 y lo ha cambiado para mejor. Mejor respuesta en graves y mejor sonido en general. Muy satisfecho con la compra.
0
0
Report